Forsiden Om Kalender Bestyrelse Vedtægt Generalforsamling Kontakt

22. January 2018 kl. 07:08:43


Bestyrelse 2015

Sabrina Mirzad
Formand af Katib Kulturforening

Tlf.: + 45 31 42 77 87
E-mail: sabrina@katib.dk

Bestyrelsesmedlemmer (alfabetisk)

Batur Azra
Næsteformand

Tlf.: + 45 71 40 09 77
E-mail: batur@katib.dk



Esmat Zirak
Kommunikationsansvarlig

Tlf.: + 45 31 25 63 81
E-mail: esmat@katib.dk



Hadi Hussaini
Betstyrelsesmedlem

Tlf.: + 45 81 71 76 70
E-mail: hadi@katib.dk



Masoomah Paiman
Økonomiansvarlig

Tlf.: + 45 31 58 20 21
E-mail: masoomah@katib.dk



Nooria Rezae
Økonomiansvarlig assistent II

Tlf.: + 45 71 20 09 41
E-mail: nooria@katib.dk



Sakina Rostami
Økonomiansvarlig assistent I

Tlf.: + 45 60 47 73 53
E-mail: sakineh@katib.dk



Yama Mirzaie
Bestyrelsesmedlem

Tlf.: + 45 50 66 83 86
E-mail: yama@katib.dk



===========================

Post adresse:

Bjerringbrovej 115
2610 Rødovre
Danmark

Henvendelse...

Navn: *

Email: *

Besked: *


* Mærkerede felter skal udfyldes..!

© 2014 Katib Cultural Association Bjerringbrovej 115, DK-2610 Rødovre Tel.: + 45 31 42 77 87 - + 45 53 20 44 45 info@katib.dk - Admin Login